Yönetim Organizasyonu

RS SERVİS yönetim kadrosu

Yönetim

RS Servis yönetim kadrosunu inceleyebilirsiniz.ÜNAL ÜNALDI

Y. K. Başkanı ve Genel Müdür

1979 yılında Ankara’da doğan Ünal Ünaldı, Ankara Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. Ünaldı, mezuniyetin ardından aile şirketi olan Zeki Ünaldı Otomotiv’de 2009 yılına kadar genel müdür olarak görev yaptı. 2009 yılında genel müdürlük görevinden ayrılarak RS Servisi kurdu. İlgi Ünaldı ile evli olan Ünaldı, iki erkek ve bir kız çocuğu babasıdır.


Mehmet Yalçın

Genel Müdür Yardımcısı – Satış, Pazarlama ve Kurumsal İletişim

21 Mart 1973 yılında İstanbul’ da doğdu. 1991 yılları arasında Sigorta sektörüne Sigorta Acentesinde adım attı. 1999 yılında sigorta şirketinde çeşitli bölümlerde görev aldı. 13 yıldır Sigorta sektöründe Acentelik dahil çeşitli görevlerde bulundu. 2010 yılında Otomotiv Sektöründe işe başladı. 2011 yılı itibariyle; RS Servis Oto Hizmetleri A.Ş. de Tahsilat Müdürü olarak göreve başladı. Nisan 2013 tarihinden itibaren Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür yardımcılığı görevinde bulundu. Halen şirketimizde Satış Ve Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan Yalçın evli ve iki kız çocuk babasıdır.


Abdurrahman Çelik

Hasar Onarım Direktörü

1975 yılında Gümüşhane’de doğan Abdurrahman ÇELİK, İzmir Mithatpaşa Teknik Lisesi Makine bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Otomotiv’den mezun oldu. Çelik, mezuniyeti sonrası 2003 yılında İzmir’den İstanbul’a gelmiştir. 2019 Mayıs ayında RS Genel Müdürlük bünyesinde Hasar Operasyon Direktörlüğüne getirilmiştir. Aslı Çelik ile evli olan Çelik, 1 Erkek çocuk, 2 Kız çocuk babasıdır.


İsmail Demirel

Mobil Onarım Direktörü

1965 Yılında Bursa da Doğan İsmail Demirel 1990 da Otomobil Fabrikasında Yedek Parça, kalite kontrol, ARGE ve Motor sporlarında olmak üzere 16 yıl görev yapmıştır. 2006 ila 2011 yılları arasında Servis Müdürlüğü görevini sürdürürken Ünal Bey ile tanışıp RS Servis A.Ş. nin İlk bayileri arasında 3 yıl yönetici olarak görev yaptıktan sonra 2011 Yılı sonlarında RS Servis Balıkesir Bayiliğini alarak 2017 Yılına kadar işletmeciliğini yaptığı RS Balıkesir Bayiliğini tek oğluna devredip, RS Servis A.Ş. Mobil Onarım Direktörü olarak başladığı görevini sürdürmektedir.


Murat Kundak

Mini Onarım Direktörü

1973 Yılında İstanbul da doğan Murat Kundak, Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğin de öğrenim gördü. Otomotiv sektöründe 25 yılını tamamlayan Murat Kundak, çeşitli otomotiv firmalarda yöneticilik yaptı. RS Mini Onarım departmanının direktörlüğünü 3 senedir üstlenen Murat Kundak aynı zamanda Müşteri İlişkileri departmanının da direktörlüğünü yapmaktadır.


Kazım Özmen

İnsan Kaynakları Müdürü

1979 yılında Aydın’da doğan Kazım Özmen, Tire Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra sırası ile Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Özmen, mezuniyetinin ardından sektörlerinde önemli yerlere sahip çeşitli firmalarda Mali İşler Uzmanlığı ve Personel yöneticiliği yapmıştır. 2013 yılında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak RS Servis ailesine katılan Özmen, görevine İnsan Kaynakları Müdürü olarak devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk basıdır.


Armağan Sabırlı

Eğitim ve Denetim Müdürü

1989 yılında İstanbul doğan Armağan Sabırlı, 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü Mezunudur. Profesyonel iş hayatına yurt dışı projeleri ile 2014 yılında başladı. 2016 yılı Ocak ayından itibaren de RS Servis Oto Hizmetleri A.Ş. denetim görevinde işe başladı. İş denetim uzmanı olarak RS Servis ailesine katılan Armağan Sabırlı, görevine Eğitim ve Denetim Müdürü olarak devam etmektedir.


Adem Mezir

Projeler Müdürü

1980 yılında Zonguldak’ da doğan Adem Mezir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Profesyonel iş hayatına 2004 yılında Sigorta sektöründe başlayan Mezir, çeşitli sigorta şirketlerinde çalışmıştır. 2017 yılında RS Servis ailesine katılan Adem Mezir “Projeler Müdürü” olarak görev yapmaktadır.


Ercan Ordu

Filo Satış Pazarlama Müdürü

1969 yılında İstanbul Fatih ilçesinde doğdu, eğitim hayatını orada tamamladıktan sonra, kağıt sektöründe çalışma hayatına başladı. 2005 yılında otomotiv sektörüne adım atarak pazarlama departmanında görev aldı. 2008 yılında kendi işini kurdu ve 10 sene kadar yönetti. Evli ve 2 çocuk babası olan Ordu, 2019 yılı ağustos ayı itibari ile Destech Hasar da göreve başladı.


Tüm hakları RS Servis'e aittir. İzin alınmaksızın kopyalanması yasaktır

YUKARI