RS Servis

Yönetim

RS Servis Yönetim Kadrosu

RS Servis olarak, "Kurumsal Yönetim" anlayışımız ışığında oluşturduğumuz kurumsal organizasyon yapımız sayesinde tüm hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarında veriyoruz. Kurumsal organizasyon yapımız, birim çalışanlarından yöneticilerine kadar tüm personelimizin yenilikçi bir yaklaşım ile hizmet verebilmesini hedefliyor.

RS Servis'i rakiplerinden farklılaştıran çok sebep var. Bunların başında, sahip olduğumuz güçlü organizasyon yapımız, dinamik ve yenilikçi personelimiz ve kendi alanlarında önemli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip yöneticilerimiz bulunuyor. Yönetim kadromuz hakkında detaylı bilgiyi bu sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Ünal Ünaldı

Y.K. Başkanı ve Genel Müdür

1979 yılında Ankara'da doğan Ünal Ünaldı, Ankara Fen Lisesi'ni bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun oldu. Ünaldı, mezuniyetinin ardından aile şirketi olan Zeki Ünaldı Otomotiv'de 2009 yılına kadar Genel Müdür olarak görev yaptı. Ünal Ünaldı, 2009 yılında Genel Müdürlük görevinden ayrılarak RS Servisi kurdu. İlgi Ünaldı ile evli olan Ünaldı, iki erkek ve bir kız çocuğu babasıdır.

İletişim Hattı
0212 652 1010

Whatsapp İletişim Hattı
0553 577 6666

Şubeler
0850 777 4077
© Tüm Hakları RS Servis‘e aittir.