RS Servis

Acente Portalı

Acente Portalı

Acente Portalı, RS Servis'ten hizmet alan Sigorta Acentelerine özel bir hizmetimizdir. Acenteler, RS Servis Acente Portalı'na giriş yaparak, Türkiye genelindeki tüm servislerimizde işlem gören hasar dosyalarını online olarak takip edebiliyor ve sigortalılarına ait hasar dosya bilgilerinin tüm detaylarına ulaşarak, dosya aşamalarını, araç onarım işleminin durumunu, hasar evraklarını, işlem detaylarını ve hasar öncesi ve sonrası fotoğraflarını görüntüleyebiliyorlar.

Acente Portalı'nın Avantajları

Sigorta Acenteleri, Acente Portalı'nı kullanarak işlemlerini online olarak takip edebiliyor ve bu sayede önemli avantajlardan faydalanabiliyorlar.

  • Sigortalılara ait hasar onarım ve mini onarım dosyalarının tüm aşamaları online olarak takip edilebiliyor.
  • Telefon veya e-posta yolu ile bilgi almak için vakit kaybetmeden, işlem süreçlerinin tüm detayları incelenebiliyor.
  • İster acente yönlendirmesi ile olsun, isterse de sigortalıların kendi inisiyatifleri ile olsun, onarım işlemleri için RS Servis'in tercih edilmesi halinde Acente Portal kullanıcısı sigorta acenteleri, ilgili hasar dosyası üzerinden puan kazanarak biriktirebiliyor.
  • Acenteler kazandıkları puanlar ile Acente Portalı'ndaki online market üzerinden alışveriş yaparak, ek fayda sağlayabiliyor.
  • Acente Portalı'ndaki online marketimizden ofis, kırtasiye malzemeleri ve elektronik ürünler kazanılan puanlar karşılığında alınabiliyor.
  • Acenteler, Acente Portalı üzerinden kazanmış oldukları puanlar ile dilerlerse sigortalı müşterilerine hediye etmek üzere hizmet kuponu satın alabilir ve bu kupon sayesinde sigortalı müşterilerinin "Pasta Cila", "Tampon Boyama" v.b. gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanmalarını sağlayabilirler.

Acente Portalı'na Üyelik

Acente Portalı'na üyelik için [email protected] adresine bu yöndeki talep mailinizi göndermeniz yeterlidir. İlgili birimimiz üyeliğinizi aktif hale getirerek, sisteme giriş bilgilerinizi tarafınıza gönderecektir.

Acente Portalı Girişi
İletişim Hattı
0212 652 1010

Whatsapp İletişim Hattı
0553 577 6666

Şubeler
0850 777 4077
© Tüm Hakları RS Servis‘e aittir.