RS Servis

İştiraklerimiz

İştirak Şirketlerimiz

RS Servis, oto servis hizmetlerinin yanı sıra, sahip olduğu 35 yıllık bilgi ve deneyim ile oto dışı hasar onarım çözümleri ve oto servis yazılımları gibi alanlarda da, iştirak şirketleri ile faaliyet gösteriyor. Oto dışı onarım çözümleri alanında RS Hasar Çözümleri, iş makinelerinin hasar onarımları alanında Uzman Servis, online oto servis hizmetleri alanında OtoKonfor ve oto servis yazılımları alanında Destech markaları ile hizmet vermeye devam ediyor.

RS Hasar Çözümleri

Hasar onarım alanında edindiğimiz bilgi ve deneyimi, otomotiv dışındaki alanlarda da sunabilmek ve oto dışı hasarların onarımlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştirebilmek amacıyla, 2018 yılının Aralık ayında RS Hasar Çözümler'ini kurduk. RS Hasar Çözümleri, geniş bir hizmet kapsamına sahip. Yanlış yakıt dolumu sonucu oluşan problemler, dolu hasar onarımları, cam hasar onarımları, alüminyum kaynak uygulamaları, hasarsız düzeltme ve kusur giderme sistemleri, RS Hasar Çözümleri'nin sunduğu hizmetlerden yalnızca bazılarıdır.

www.rshasarcozumleri.com.tr

Uzman Servis

RS Hasar Çözümleri bünyesinde verdiğimiz, oto dışı hasar onarım hizmetlerinden "İş Makinelerinin Hasar Onarımı" çözümlerimizi, 2020 yılı itibariyle yeni markamız: "Uzman Servis" çatısı altında yürütmeye başladık. Parça değişimi yerine "Önce Onarım" felsefesini benimseyerek çıktığımız yolda, iş makinelerinin hasar onarımlarını gerçekleştiriyor ve müşterilerimize bu sayede büyük bir ekonomik fayda sağlıyoruz. Uzman Servis ile ekskavatör, iş kamyonu, vinç, beko loader gibi akla gelebilecek her çeşit iş makinesinin onarımına yönelik etkili ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

www.uzmanservis.com

OtoKonfor

Bir otomobilin yaşam döngüsü boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri karşılamak amacıyla, RS Servis ortaklığında kurulan OtoKonfor, güçlü teknolojik altyapısı, sektördeki bilgisi ve engin tecrübesi ile otomobil kullanıcılarına kaliteli, konforlu ve ekonomik bir hizmet yelpazesi sunuyor. Bireysel otomobil kullanıcılarına ve şirketlerin öz malı durumundaki filo araçlarının kullanıcılarına özel olarak geliştirilen OtoKonfor uygulaması, otomobil alım satımından, satış sonrası hizmetlere kadar akla gelebilecek hizmetlerin tamamının yönetimini, Türkiye'nin en seçkin markalarıyla birlikte, tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

www.otokonfor.com

Destech

Oto servislerinin müşterilerine sunduğu her bir hizmet, arka planında yoğun ve karmaşık bir iş akışını barındırıyor. Her bir işlemin planlı ve sistematik şekilde yürütülebilmesi, takip edilebilmesi ve sorunsuz olarak işletilebilmesi gerekir. Özel servislerinin yazılım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Destech, sektöre özel yazılımlar ve dijital çözümler geliştiriyor.

www.destechhasar.com
İletişim Hattı
0212 652 1010

Whatsapp İletişim Hattı
0553 577 6666

Şubeler
0850 777 4077
© Tüm Hakları RS Servis‘e aittir.