Farkımız

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

FARKIMIZ

RS SERVİS HİZMETLERİ diğer servislerden ya da mini onarım firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. RS servis hizmetlerine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Sektörde kendisini tek gören firmaların yapmadığı kadar çok araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunuyoruz. Onarım konusunda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için en tasarruflu şekilde sunmaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Bugüne kadar 2 uluslararası şirketin Türkiye Distribütörlüğünü alarak, sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların know-how ve teknolojilerini inceliyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve inatçı bir disiplinle çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette RS’yi farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizden hizmet aldıkça neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Tüm hakları RS Servis'e aittir. İzin alınmaksızın kopyalanması yasaktır

YUKARI