Yönetim Kurulumuz
Hakkımızda
Farkımız
İnsan Kaynakları






Yönetim Kurulu Başkanı

Ünal Ünaldı

unalunaldi@rsservis.com.tr

Genel Müdür Yardımcısı – Mali İşler

İlgi Ünaldı

ilgiunaldi@rsservis.com.tr

Genel Müdür Yardımcısı – Mali İşler

Elvan Uçar

elvanucar@rsservis.com.tr

Genel Müdür Yardımcısı – Satış, Pazarlama ve Kurumsal İletişim

Mehmet Yalçın

mehmetyalcin@rsservis.com.tr

Eğitim ve Denetim Direktörü

Umut Duman

umutduman@rsservis.com.tr

Mobil Onarım Direktörü

İsmail Demirel

ismaildemirel@rsservis.com.tr

Mini Onarım Direktörü

Murat Kundak

muratkundak@rsservis.com.tr

Hasar Onarım Direktörü

Hakkı Urfa

hakkiurfa@rsservis.com.tr

Projeler Müdürü

Adem Mezir

ademmezir@rsservis.com.tr

Servis Müdürleri

Ankara - Uğur Ayyıldız - rsankara@rsservis.com.tr

İstanbul/Yenibosna - Ergin Yıldız - rsyenibosna@rsservis.com.tr

İstanbul/Maslak - Hakan Tamyol - rsmaslak@rsservis.com.tr

İstanbul/Maltepe - Derya Osmanoğlu - rsmaltepe@rsservis.com.tr

İzmir - Hakan Erdik - rsizmir@rsservis.com.tr

Antalya - İsa Batı - rsantalya@rsservis.com.tr

Bursa - Melih Ayhan - rsbursa@rsservis.com.tr

RS Servis

Tüm hakları RS Servis'e aittir. İzin alınmaksızın kopyalanması yasaktır

Bu Site Delta Yaz�l�m Taraf�ndan Olu�turulmu�tur